Telefon: +372 618 9500 | info@hddsondes.eu

HDD elektroniczne wyposażenie. Sprzedaż i Naprawa

O nas

 

O HDD Sondes, Inc.

HDDSondes to innowacyjna i unikalna firma usługowa zbudowana z ukierunkowaniem na dostarczanie najlepszych doświadczeń dla klientów w branży horyzontalnych kierunkowych  wiertnic. Nasza dbałość o obsługę klienta stworzyła siłę finansową, wewnętrzny wzrost i bogate zasoby, które umożliwiają HDDSondes dostarczanie najlepszej w branży kombinacji naprawy, serwisu, selekcji, wsparcia i wartości dla naszych klientów.

Zespół profesjonalnie wyszkolonych inżynierów HDDSondes zapewnia ponad 165 lat połączonych doświadczeń, aby zaoferować naszym klientom precyzyjną obsługę i wsparcie. Dzięki sprawdzonej wiedzy fachowej w różnych specjalizacjach technicznych, w tym w systemach nawigacji, kontroli ruchu lotniczego i lądowania, telekomunikacji, radiomonitoringu i radiolokacji, nasi inżynierowie są pionierami w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. W rzeczywistości nasz zespół inżynierów posiada obecnie 11 patentów i opublikował ponad 20 powszechnie znanych artykułów na różne tematy, w tym kierunkowa poziomowa wierceniowa nawigacja. Nasi inżynierowie są po prostu najlepsi w branży.

HDDSondes ma ponad 1,000 zadowolonych klientów w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Nasza reputacja stworzyła silne relacje i jesteśmy dumni z długoterminowych relacji, które nawiązaliśmy z naszymi klientami. Nawet przy ogromnym rozwoju, jakiego doświadczyliśmy przez lata, kiedy klient dzwoni do naszego biura, natychmiast dociera do profesjonalnego członka naszego zespołu, który zna i rozumie biznes, zapewniając szybką i dokładną obsługę. W HDDSondes wszystko chodzi o najlepszą i pełną obsługę klienta.